Windows Macro Recorder

Rebirth

Shaiya Developer
Game Admin
macro.png
Windows için en iyi makro programı. Sadece bir klavye ve fare kaydedici değil, aynı zamanda makroları EXE dosyalarına ve daha fazlasına dönüştüren güçlü bir otomasyon aracı.

Macro Recorder, rutin görevlerinizi kolayca otomatikleştirir
Bu klavye ve fare kaydedici şunları yapabilir:
  • rutin görevlerinizin makrolarını kaydedin
  • veya "açık dosya", "kapatma", "web sitesini başlat" ve hatta "büyük" programlama dillerinde olduğu gibi döngüler ve if ifadeleri gibi yerleşik makro komutlarını ve sıfırdan makrolar oluşturun .
Kendi programlarınızı ve makrolarınızı oluşturun - programlama becerisine gerek yok.

Neden Jitbit Macro Recorder?
Özellikler :

• Denemesi kolay . Deneme süresi sizin için çok kısaysa - bize bildirin, biz sizin için genişletelim.
  • Son derece basit . Makro Kaydedici kolay ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Okuma kitaplarına harcanan saatleri unutun. Makro Kaydediciyi saniyeler içinde kullanmaya başlayın. Sadece farenizle "Kaydet" düğmesini tıklayın ve bazı etkinlikler gerçekleştirin.
  • Esnek . Dahili tam özellikli Visual Macro Maker ile makrolarınızı düzenleyin, Macro Recorder'ın tam pencereli kabuk entegrasyonunun ve zamanlamasının tadını çıkarın
  • Otomasyon yazılımı . "Komut web sitesi", "dosya aç", "pencereyi bekle", "goto", "kapatma" ve diğerleri gibi, makrolarınıza özel komutlar ve ifadeler ekleyin. "IF - THEN" deyimini, "REPEAT X TIMES" deyimini kullanarak makrolarınıza mantık ekleyin .
  • C # betik dili - C # kod pasajlarını ekleyebilirsiniz
  • EXE derleyici . Makronuzu, Windows uyumlu herhangi bir bilgisayarda çalışan bir EXE dosyasına dönüştürün. Yer kazanmak ve performansı artırmak için, ortaya çıkan EXE dosyası, gelişmiş optimizasyon teknikleri kullanılarak paketlenir ve sıkıştırılır.
  • Erişilebilir . Fare ve klavye makrolarınızı kısayol tuşlarına atayın ve herhangi bir uygulamadan çalıştırın
  • Ayarlanabilir . Değişken çalma hızı, makro kayıt filtreleri, döngü makro çalma, "gizli mod" makro kaydı ve daha fazlası.
  • Makrolarınızda hata ayıklayın : kesme noktaları ekleyin, kısmen oynatın veya oynatmanızı döngüleyin.
  • İnsan tarafından okunabilen makro dosya formatı, dış düzenleyicilerde düzenleme yapmak için düz metin komut dosyası
  • İsteğe bağlı olarak farenizi ilgili koordinatlarda kaydeden SMART-Rec fare kayıt teknolojisi
  • Müthiş Jitbit Yardım Masası Yazılımının yaratıcılarından yan proje
Ve bir makro kaydedicinin sahip olması gereken tüm özellikler

Bu arada, bir yardım masası yazılımına ihtiyacınız varsa , JitBIt'ı göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun, Fortune 500 yardım masalarına yıllardır güç veriyoruz, pazardaki en saygın ve kullanıcı dostu çözümlerden biriyiz.

Zamandan kazanın ve bu makro programının tüm işi yapmasına izin verin
  • Her tür tekrarlayan görevi otomatikleştirin: formları otomatik doldurun, rapor oluşturun vb.
  • Yazılım testini otomatikleştirin
  • Makro Kaydedici ile sistem bakımı yapın
  • Makro Kaydediciyi klavye ve fare izleyici olarak kullanma
  • Çevrimiçi hesaplarınıza otomatik giriş yapın (web-posta, forumlar) veya otomatik tıklama olarak kullanın .
  • Bu makro programı ile dersler ve sunumlar oluşturun.
  • Parolalar ve "sistem" tuşları (ctrl, alt, numlock, shift vb. Dahil) dahil olmak üzere tuş vuruşlarınızı kaydetmenizi gerektiren tüm görevler, tuş kombinasyonlarını kaydedin, fare hareketlerini ve tıklamaları kaydedin

LazCorpion

Cyber İstihbarat
Cyber Albay
Harika bir Paylaşım olmuş. Emeğine sağlık...

Rebirth

Shaiya Developer
Game Admin
Teşekkür Ediyorum Faydalı Olacağına İnanıyorum