Yardım Shaiya Bolum 6.3 Target Sorunu

RED

Member
Merhabalar yine ben :) cok fazla buraya geliyorum ve sizleri bunaltiyorsam affedin. Neyse konumuza donelim.
Ep 6.3 uzerinde gelistiriyorum.
NPC ve Diger karakterleri sectigim zaman secimler gorunmuyor. Fakat moblari sectigim zaman sorunsuz calisiyor.
Ornek olarak soyle gostereyim efendim.
Kirmizi bolumler sorunlu yer. Yesil ise olmasi gerektigi gibi
Screenshot_2.png Screenshot_3.png
npc uzerinde secim malesef calismamakta . Bu konuda yardimlarinizi beklemekteyim' Tesekkurler

<============= DUZENLEME =============>

Exe yi bastan sona okuyarak problemi tamamen cozmus bulunmaktayim ve toplulukla paylasmak istiyorum.

game.exe uzerinde yolu olan fakat data icerisinde eksik olan tga** nedeniyle target sorunu olusmaktadir.
Eksik dosyalarin isimleri su sekildedir:
mon_not.tga
mon_not_ex.tga
name_select.tga
Dosyalar konuya eklenmistir. Buradan temin edebilir ve oyununuza ekleyebilirsiniz.

>>Dosyayi indirmek icin tiklayiniz.<<

Virus Total Sonucu
https://www.virustotal.com/gui/file/d3c6e5224ed57a18d52a5825e156e24f327072a5159c6774b5ea52c3aefec568/detection

**Genellikle TARGA olarak adlandırılan Truevision TGA, raster grafik dosyası formatıdır.

Son düzenleme:

RED

Member
Duzeltme olarak. Ep 6.3 de bu sekildeymis. Bolume ait pvp videolarini izlerken gordum :))

Rebirth

Shaiya Developer
Game Admin
Orjinal Client NPC`sini Ep5 İle Formatlayıp Fileslerin İçine Atarsanız Sorun Çözülür NPC ile Hakkında Bilgiler En Kısa Zamanda Forum`da Yer Alacaktır Takipte Kalın..

• Like
Tepkiler: RED

RED

Member
bu konuyu tam anlayamadim bekliyorum efendim tesekkurler. Dusman ve npc uzerlerinde secimi gostermiyor. Moblara karsi sorun goremedim

RED

Member
Exe yi bastan sona okuyarak problemi tamamen cozmus bulunmaktayim ve toplulukla paylasmak istiyorum.

game.exe uzerinde yolu olan fakat data icerisinde eksik olan tga** nedeniyle target sorunu olusmaktadir.
Eksik dosyalarin isimleri su sekildedir:
mon_not.tga
mon_not_ex.tga
name_select.tga
Dosyalar konuya eklenmistir. Buradan temin edebilir ve oyununuza ekleyebilirsiniz.

>>Dosyayi indirmek icin tiklayiniz.<<

Virus Total Sonucu
https://www.virustotal.com/gui/file/d3c6e5224ed57a18d52a5825e156e24f327072a5159c6774b5ea52c3aefec568/detection

**Genellikle TARGA olarak adlandırılan Truevision TGA, raster grafik dosyası formatıdır.