İstek Shaiya EP 4.5-5 (1m kill) Ve ya Ep 8

RED

Member
Merhabalar arastirirken bu foruma ulastim. Ve Shaiya bolumunde gelismeler farkettim. Tum konularla yardimci olan arkadasla basta cok cok tesekkurlerimi sunar ve sizi daha fazla okumakla sikmadan konuya girmek isterim.

Shaiya EP 4.5 zamaninda 1 milyon kill vardi. genis bir arsivim var fakat ne denediysem 1 milyon kill sinirini ep 4 e getiremedim.

Ayni zamanda Dios Exiel zindanini ve server saatli mini mapi de yapamadim. Amacim server kurmak degil. Shaiya ep 4.5 gelistirmek. Omega dosyalari ile ep 4 de tikanip kaldim. Ep 6 ve sonrasindan dosyalara da ep 4.5 yamasi yapmak istemiyorum. Goze hos gelmiyor.

Arsivinde bu dosyalar olan varsa benimle paylasabilirse cok mutlu olurum.

EP 4.5 DB
EP 4.5 Server
EP 4.5 Client *(minimap uzerinde server saati barindiran.

Dipnot: epvp uzerinde cok fazla cop var. Saglam linkler ise seneler evvel kapanan upload sitelerinde kalmis.

Ve ya EP8 EP7 arsivide olabilir.

EP 7/8 veya uyumlu DB
EP 7/8 veya uyumlu Server
EP 7/8 Client

Simdiden yardimci olacak herkese tekrar tesekkurlerimi sunarim.

Son düzenleme:

Rebirth

Shaiya Developer
Game Admin
Merhaba öncelikle forumu ziyaret edip ailemize katıldığınız için teşekkürler öncelikle episode 6 ve üstü sistemlerin üzerınde çok çalıştım ve aynı şekilde ben ep6 çalıştırmak için episode 5 database kullanıyordum ep5 database açık olduğundan dolayı omegafiles ep4 versionunda ep6 çalıştırmak için kendimi gelistirdim ve başardım isteğiniz üzerine özelliklerinizi çalıştırmak için orijinal ep4.5 game.exe kullanmanız gerekir evet her yerde game.exe var peki bunlardan hangisi orjinal derseniz US Orjinal 0.Client üzerinden temin edebilirsiniz ve orjinal 0 client + filess ben buradan tüm shaiya üyelerine öneriyorum alıntı+kullanılmış düzenlenmıs filess & clientler size pek faydası olmaz

Size yardımcı olacağım şuan Siirt'te tatilde olduğum için mobilden yardım edemem en kısa zamanda isteğiniz ile bir konu açıp yardım talebini & istek talebinizi onaylicağim

• Like
Tepkiler: RED

RED

Member
Okuyup yardimci olmaya calistiginiz icin tesekkurlerimi sunarim. Kullandigim ps game ve clientler uzerinde cok fazla molebox var. Bazi clientler ise target komutunda dc ediyor. Tamamen calisir bir ep 4 sisteme sahibim ve uzerinde bir takim calismalar yapiyorum. (su an gayet saglikli). Fakat bunu gelistirmeye yonelik calismalar uygulamak icin gram zevkim yok cunku ep4 -_- . Acikcasi MSSQL' i cok iyide biliyorum sayilmaz, henuz yeni yeni ogreniyorum ve ogrendiklerimi uyguluyorum. Hatali dosyalar beni tatmin etmiyor ve daha cok soguyorum.

Bir onceki yazimda belirttigi gibi. Calisan dosyalar kapnmis upload sitelerinde kalmis ve ulasmak cok zor.
Sizin arsivinizden bu guzel dosyalara ulasmak benim icin mutluluk verici olacaktir.
Elimde her ne kadar orjinal sayilan istedigim ozelliklere sahip game.exe'ler olsada ps game ile uyumsuzlugundan dolayi dc oluyorum ve bunu calistirmak su an icin bilgimi fazlasiyla asmakta.

Eger bana ep 4.5 dosyasi sunabilirseniz size minnetar olurum.
Dosya dili EN/TR/PT/PL/DE vb. onemli degil. Sadece uzerinde calisabilecegim 1m kill ve server saati calisan bir ep4.5 dosyalarina ihtiyacim var.
Yorumunuz ve ilginiz icin tekrar tesekkur ederim. Sizi sabirsizlikla bekliyor olacagim 😌